Aarno Mäkelän Kauppapuutarha Ky (http://www.makelanpuutarha.fi)

Aleniuksen Puutarha Ay (http://www.aleniuksenpuutarha.fi)

Etupaltan Puutarha Ay (http://www.etupaltanpuutarha.fi)

Frosterus kauppapuutarha (http://www.frosterus.fi)

Haarajoen kauppapuutarha (http://www.haarajoenpuutarha.fi)

Haavikko Unto Puutarha

Haavikon Puutarha Ky

Hagalandet Kauppapuutarha (http://www.hagalandet.fi)

Hakalan Puutarhamyymälä (http://www.hakalanpuutarhajataimimyymala.fi)

Halkola Juha kauppapuutarha (http://www.halkolantilapuutarha.fi)

Hallonmäentila

Hanhinevan puutarha (http://www.hanhinevanpuutarha.com)

Hannosen Puutarha

Harmaakiven puutarha Ky

Haukiperän Puutarha Ky

Heikkilän Puutarha

Heikkisen Kukkatarha (http://www.kukkatarha.fi)

Heikkisen Puutarha Oy (http://www.heikkisenpuutarha.fi)

Honkaharjun Puutarha Oy

Honkanen Oy Kauppapuutarha (http://www.kpthonkanen.fi )

Honkasen Puutarha Oy (http://www.honkasenpuutarha.fi)

Huittisten Amm. ja yr.opisto Kokemäen koulutila (http://www.sasky.fi)

Hämeen ammattikorkeakoulu (http://www.hamk.fi)

Ihamäen Puutarha (http://www.ihamaenpuutarha.net)

Iiläinen Kotipuutarha (http://www.kallionkotipuutarha.fi)

Iittalan puutarha Oy (http://www.iittalanpuutarha.fi)

Iivonen Ari (http://www.puutarhaiivonen.fi)

Iso-Seppälän puutarha Ky

Isomäen puutarha (http://www.isomaenpuutarha.fi)

Ivalon Taimitupa Ky (http://www.taimitupa.fi)

Jauhiaisen puutarha Oy (http://www.jauhiaisenpuutarha.fi)

Joensuun Ympäristötuotanto Oy/Joensuun viherkeskus (http://www.ymparistotuotanto.com)

Jokilan puutarha

Juha Yrjölän Kauppapuutarha

Jurvelinin Puutarha

Juva Matti

Järvisen Kauppapuutarha Oy

Järviseudun ammatti-instituutti Kurejoen toimipiste/puutarha (http://www.jamin.fi)

Jääskeläisen puutarha (http://www.jaaskelaisenpuutarha.fi)

Kaijansinkon Puutarha Oy (http://www.kaijansinkonpuutarha.fi)

Kajaanin kaupungin koulutusliikelaitos KAO, Seppälän puutarha (http://www.kao.fi)

Kallion Vihannes (http://www.kallionvihannes.fi)

Karpin Viherkeskus Ay (http://www.karpinviherkeskus.fi)

Karvosen puutarha (http://www.karvosenpuutarha.fi)

Kasandra Garden Center Ab (http://www.kasandra.fi)

Katajakankaan Puutarha Oy (http://www.katajakankaanpuutarha.fi)

Kauppapuutarha Verso Oy

Keravan vankilan puutarha

Ketomäen Puutarha (http://www.ketomaenpuutarha.net)

Keuda Saarenkartanon puutarha (http://www.keuda.fi)

Kiipulasäätiö/Kiipulan puutarha (http://www.kiipula.fi)

Kodin Kukat Oy (http://www.puutarha.com)

Koivikon pt Oy puutarha (http://www.facebook.com/koivikonpuutarha)

Koivula Tapio Puutarha Ky (http://www.koivulanpuutarha.fi)

Koivulehto Oy Kauppapuutarha (http://www.kauppapuutarhakoivulehto.fi)

Kokon puutarha Oy (http://www.kokonpuutarha.fi)

Kolehmaisen puutarha Ay (http://www.kolehmaisenpuutarha.com)

Korsnäsin Kauppapuutarha Oy (http://www.khtgarden.com)

Kosken puutarha (http://www.koskenpuutarha.fi)

Kotikorven puutarha (http://www.kotikorvenpuutarha.fi)

Kotilaen puutarha (http://www.kotilaenpuutarha.fi)

Kotirannan Puutarha Tmi

KPT Kukkiva Kunnas Oy (http://www.kukkivakunnas.fi)

Kukkamaa & Pajupaja (http://www.kukkapaju.fi)

Kukkatalon puutarha Oy

Kultapellon puutarha

Kuurojen Palvelusäätiö/Ratamotien Puutarha (http://www.kuurojenpalvelusaatio.fi)

Käräjämiehen Puutarha (http://www.karajamiehenpuutarha.fi)

Lakstedtin Puutarha Oy (http://www.lakstedt.fi)

Lappalaisen puutarha Ay

Latvalan puutarha (http://www.latvalanpuutarha.fi)

Lehtisen Puutarha Oy (http://www.lehtisenpuutarha.fi)

Lehtorannan Puutarha Oy (http://www.lehtorannanpuutarha.com)

Lepistön puutarha (http://www.lepistonpuutarha.fi)

Lieksan Viherkeskus ja Hautauspalvelu Oy (http://www.viherkeskus.com)

Lindell flowers Oy Ab (http://www.lindellflowers.com)

Lindström Matti Puutarha (http://www.kukkatarha.net)

Lovenin puutarha Ky

Mahkosen puutarha (http://www.mahkosenpuutarha.fi)

Marittan kasvitarha/ Pöysti & Saari Oy (http://www.marittankasvitarha.fi)

Martin Tarha Oy (http://www.martintarha.fi)

Marttilan Puutarha Ky (http://www.marttilanpuutarha.fi)

Merivilja T:mi

Mononen H. Puutarha

Monosen Puutarha Oy (http://www.monosenpuutarha.fi)

Nevalaisen puutarha

Nieminen Pertti Puutarha

Nieminen Rauno Puutarha T:mi (http://www.niemisenpuutarha.fi)

Niemisen puutarha

Nihtilän Puutarha (http://www.nihtilanpuutarha.fi)

Niskan Puutarha (http://www.niskanpuutarha.com)

Nukarin Puutarhat

Nuottalahden Puutarha Ay

Ojavuon taimitarha Oy (http://www.ojavuontaimitarha.fi)

Ollilan puutarha (http://www.ollilanpuutarha.fi)

Onnelan Puutarha Ky (http://www.onnelanpuutarha.fi)

Orvokkitupa (http://www.orvokkitupa.fi)

OSAO, Kempeleen yksikkö (http://www.osao.fi)

Palasrinteen puutarha (http://www.palasrinteenpuutarha.fi)

Palmin puutarha (http://www.palminpuutarha.fi)

Peltosen puutarha

Pesiölän puutarha Ky (http://www.pesiola.fi)

Piha ja Puutarha (http://www.pihajapuutarha.fi )

Pikkumäen Puutarha ja Taimisto Ky

PTM Puutarha / Oy PTM-TRANS Ab (http://www.ptmpuutarha.fi )

Pudasjärven Puutarha Kukkahuone Oy (http://www.pudasjarvenpuutarha.fi)

Pukinmäen Puutarha Oy (http://www.pukinmaenpuutarha.fi)

Pulkamontien Puutarha c/o Juha Kosonen

Puurin Puutarha (http://www.puurinpuutarha.fi)

Puurusen Puutarha (http://www.puurusenpuutarha.fi)

Puutarha Kukkamestarit Ay (http://www.puutarhakukkamestarit.com)

Puutarha Pelakuu (http://www.puutarhapelakuutornio.fi)

Puutarha Päivänpaiste

Puutarha Sundström

Puutarha Suokukka Ay (http://www.puutarhasuokukka.fi)

Puutarhatila Juha Torkkel/ Anna Maija Turtiainen (http://www.torkkelinpuutarha.net)

Päivin puutarha (http://www.paivinpuutarha.fi)

Päivölän puutarha JL (http://www.paivolanpuutarha.fi)

Pääskylahti JM Oy (http://www.paaskylahdenpuutarha.net)

Rauman Kalervo

Rinteen tila (http://www.rinteenluomutila.fi)

Ritun puutarha Ky (http://www.ritunpuutarha.fi)

Ruotin Puutarha Ay (http://www.facebook.com/Ruotin-puutarha-1018800018166577/?fref=ts)

Rönkön kukkatarha Oy (http://www.ronkonkukkatarha.fi)

Saarelman puutarha

Salakan Puutarha Ay (http://www.salakanpuutarha.fi)

Salmin puutarha (http://www.salminpuutarha.fi)

Savikon puutarha

Siimes puutarha (http://www.puutarhasiimes.fi)

Siipon Puutarha (http://www.siiponpuutarha.fi)

Silpakan puutarha/T:mi Pirjo Stykki (http://www.silpakanpuutarha.net)

Siltaojan puutarha Oy (http://www.siltaojanpuutarha.fi)

Sohlman Kauppapuutarha Ay (http://www.kptsohlman.fi)

Sotisaaren Puutarha

Soukon Puutarha (http://www.soukko.com)

Sunds Trädgård Ab (http://www.sunds.fi)

Suovaaran Puutarha Ky

Taimimyymälä Tepponen

Tarinan Puutarha

Tarvainen Kauppapuutarha

Tasalan Kasvitarha (http://www.tasalankasvitarha.fi)

Tervon Puutarha

Tirilän puutarha Ky (http://www.tirilanpuutarha.fi)

Tuulistarhat Oy/Riipin puutarha (http://www.tuulistarhat.fi)

Urosen Puutarha, Kukkakauppa ja Hautaustoimisto Ky (http://www.urosenkukka.fi)

Vanhatalon Puutarha (http://vanhatalonpuutarha.fi)

Vartiaisen Puutarha Ay (http://www.vartiaisenpuutarha.fi)

Veihtilahden Puutarha Oy (http://www.veihtilahdenpuutarha.fi)

Vesirannan puutarha (http://www.vesirannan.fi)

Viherlandia Oy (http://www.viherlandia.fi)

Viinikan puutarha Ky (http://www.viinikanpuutarha.com)

Vilppulan vankila/Puutarha

Virtanen Miika Puutarha

Vuokon Kukan Puutarha (http://www.vuokonkukanpuutarha.fi)

Väyrysen puutarha Ky

V.A. Suutari Kauppapuutarha Ky (http://www.piispanpuutarha.fi)

Wikstedt K. Ky

Ylisen Kauppapuutarha

Yrjänäisen puutarha