VantaaCup 2020 - PU10 (2010) kutsusarja

  Tapahtuman nimi Yrityksen/yhteisön nimi Joukkue/ryhmä
1. VantaaCup 2020 - PU10 (2010) kutsusarja FC Santos Tartu FC Santos Tartu
2. VantaaCup 2020 - PU10 (2010) kutsusarja JK Poseidon Pärnu JK Poseidon Pärnu
3. VantaaCup 2020 - PU10 (2010) kutsusarja HJK 2010
4. VantaaCup 2020 - PU10 (2010) kutsusarja HJK 2010 sininen

VantaaCup 2020 - PU11 (2009) kutsusarja

  Tapahtuman nimi Yrityksen/yhteisön nimi Joukkue/ryhmä
1. VantaaCup 2020 - PU11 (2009) kutsusarja FC Kasiysi FC Kasiysi Red
2. VantaaCup 2020 - PU11 (2009) kutsusarja VJS Punainen 1
3. VantaaCup 2020 - PU11 (2009) kutsusarja PK-35 PK-35
4. VantaaCup 2020 - PU11 (2009) kutsusarja Korson Palloseura Kopse Vihreä
5. VantaaCup 2020 - PU11 (2009) kutsusarja Käpylän Pallo Käpa 09 United
6. VantaaCup 2020 - PU11 (2009) kutsusarja FC Futura juniorit FCFJ Valkoinen 1

VantaaCup 2020 - PU12 (2008) avoinsarja

  Tapahtuman nimi Yrityksen/yhteisön nimi Joukkue/ryhmä
1. VantaaCup 2020 - PU12 (2008) avoinsarja JK Poseidon Pärnu JK Poseidon Pärnu
2. VantaaCup 2020 - PU12 (2008) avoinsarja VJS VJS/2
3. VantaaCup 2020 - PU12 (2008) avoinsarja Pallokerho Keski-Uusimaa PKKU/2
4. VantaaCup 2020 - PU12 (2008) avoinsarja Espoon Palloseura P08 Akatemia valkoinen

VantaaCup 2020 - PU12 (2008) kutsusarja

  Tapahtuman nimi Yrityksen/yhteisön nimi Joukkue/ryhmä
1. VantaaCup 2020 - PU12 (2008) kutsusarja HJK ry HJK 08 Sininen
2. VantaaCup 2020 - PU12 (2008) kutsusarja VJS VJS/1
3. VantaaCup 2020 - PU12 (2008) kutsusarja Käpylän Pallo 08 United
4. VantaaCup 2020 - PU12 (2008) kutsusarja Pallokerho Keski-Uusimaa PKKU/1
5. VantaaCup 2020 - PU12 (2008) kutsusarja Espoon Palloseura P08 Akatemia
6. VantaaCup 2020 - PU12 (2008) kutsusarja FC Espoo P08

VantaaCup 2020 - PU13 (2007) kutsusarja

  Tapahtuman nimi Yrityksen/yhteisön nimi Joukkue/ryhmä
1. VantaaCup 2020 - PU13 (2007) kutsusarja FC Espoo Valkoinen
2. VantaaCup 2020 - PU13 (2007) kutsusarja VPS P07
3. VantaaCup 2020 - PU13 (2007) kutsusarja VJS PU13/1
4. VantaaCup 2020 - PU13 (2007) kutsusarja PEPO/IPS PEPO/IPS-yj 07
5. VantaaCup 2020 - PU13 (2007) kutsusarja Espoon Palloseura EPS Akatemia
6. VantaaCup 2020 - PU13 (2007) kutsusarja Hämeenlinnan Jalkapalloseura HJS HJS P07 sinivalkoinen
7. VantaaCup 2020 - PU13 (2007) kutsusarja GrIFK GrIFK
8. VantaaCup 2020 - PU13 (2007) kutsusarja HJK Sininen
9. VantaaCup 2020 - PU13 (2007) kutsusarja Käpylän Pallo KäPa United 07
10. VantaaCup 2020 - PU13 (2007) kutsusarja Käpylän Pallo KäPa City 07

VantaaCup 2020 - U10 (2010) avoinsarja

  Tapahtuman nimi Yrityksen/yhteisön nimi Joukkue/ryhmä
1. VantaaCup 2020 - U10 (2010) avoinsarja JK Poseidon Pärnu JK Poseidon Pärnu
2. VantaaCup 2020 - U10 (2010) avoinsarja EBK T 10 Sininen

VantaaCup 2020 - U11 (2009) avoinsarja

  Tapahtuman nimi Yrityksen/yhteisön nimi Joukkue/ryhmä
1. VantaaCup 2020 - U11 (2009) avoinsarja VJS Punainen 2.1
2. VantaaCup 2020 - U11 (2009) avoinsarja VJS Punainen 2.2
3. VantaaCup 2020 - U11 (2009) avoinsarja HJK Kannelmäki
4. VantaaCup 2020 - U11 (2009) avoinsarja FC Futura juniorit FCFJ Valkoinen 2

VantaaCup 2020 - U8 (2012)

  Tapahtuman nimi Yrityksen/yhteisön nimi Joukkue/ryhmä
1. VantaaCup 2020 - U8 (2012) FC Santos Tartu FC Santos Tartu
2. VantaaCup 2020 - U8 (2012) FC Santos Tartu FC Santos Tartu
3. VantaaCup 2020 - U8 (2012) JK Ararat Talinn JK Ararat Talinn
4. VantaaCup 2020 - U8 (2012) Helsingin Jalkapalloklubi HJK Taitokoulu Sininen
5. VantaaCup 2020 - U8 (2012) Helsingin Jalkapalloklubi HJK Taitokoulu Valkoinen
6. VantaaCup 2020 - U8 (2012) VJS punainen 1
7. VantaaCup 2020 - U8 (2012) VJS keltainen 1
8. VantaaCup 2020 - U8 (2012) VJS valkoinen 1
9. VantaaCup 2020 - U8 (2012) VJS musta 1
10. VantaaCup 2020 - U8 (2012) VJS punainen 2
11. VantaaCup 2020 - U8 (2012) VJS keltainen 2
12. VantaaCup 2020 - U8 (2012) VJS valkoinen 2
13. VantaaCup 2020 - U8 (2012) VJS musta 2
14. VantaaCup 2020 - U8 (2012) Espoon Paloseura EPS Taitokoulu Punainen
15. VantaaCup 2020 - U8 (2012) Espoon Palloseura EPS TK Valkoinen

VantaaCup 2020 - U9 (2011)

  Tapahtuman nimi Yrityksen/yhteisön nimi Joukkue/ryhmä
1. VantaaCup 2020 - U9 (2011) FC Santos Tartu FC Santos Tartu
2. VantaaCup 2020 - U9 (2011) JK Ararat Talinn JK Ararat Talinn
3. VantaaCup 2020 - U9 (2011) JK Ararat Talinn JK Ararat Talinn
4. VantaaCup 2020 - U9 (2011) HJK Esiakatemia
5. VantaaCup 2020 - U9 (2011) HJK Esiakatemia Sininen
6. VantaaCup 2020 - U9 (2011) VJS Punainen 1.1
7. VantaaCup 2020 - U9 (2011) VJS Punainen 1.2
8. VantaaCup 2020 - U9 (2011) VJS Punainen 2.1
9. VantaaCup 2020 - U9 (2011) VJS Punainen 2.2
10. VantaaCup 2020 - U9 (2011) FC Honka Keltainen
11. VantaaCup 2020 - U9 (2011) Lohjan Pallo P2011 Valkoinen
12. VantaaCup 2020 - U9 (2011) Lohjan Pallo P2011 Sininen
13. VantaaCup 2020 - U9 (2011) Lohjan Pallo P2011 Musta
14. VantaaCup 2020 - U9 (2011) Käpylän Pallo United 11 kA United 11 Black
15. VantaaCup 2020 - U9 (2011) Käpylän Pallo United 11 Käpa United 11 White
16. VantaaCup 2020 - U9 (2011) FC Honka FC Honka Musta
17. VantaaCup 2020 - U9 (2011) FC Honka Vihreät