VantaaCup 2020 - PU10 (2010) avoinsarja

  Tapahtuman nimi Yrityksen/yhteisön nimi Joukkue/ryhmä
1. VantaaCup 2020 - PU10 (2010) avoinsarja FC Kasiysi Red
2. VantaaCup 2020 - PU10 (2010) avoinsarja Fc Honka Musta
3. VantaaCup 2020 - PU10 (2010) avoinsarja FC Futura Juniorit FCFJ Valkoinen
4. VantaaCup 2020 - PU10 (2010) avoinsarja FC Honka Pre-Akatemia
5. VantaaCup 2020 - PU10 (2010) avoinsarja Malmin Palloseura MPS
6. VantaaCup 2020 - PU10 (2010) avoinsarja EBK T 10 Sininen
7. VantaaCup 2020 - PU10 (2010) avoinsarja Koivukylän palloseura Koips/Sininen
8. VantaaCup 2020 - PU10 (2010) avoinsarja EPS P10 Akatemia valkoinen
9. VantaaCup 2020 - PU10 (2010) avoinsarja Vantaan Jalkapalloseura ry VJS
10. VantaaCup 2020 - PU10 (2010) avoinsarja Vantaan Jalkapalloseura ry VJS
11. VantaaCup 2020 - PU10 (2010) avoinsarja Kuopion Palloseura KuPS 10
12. VantaaCup 2020 - PU10 (2010) avoinsarja Espoon Palloseura EPS Musta A Punainen

VantaaCup 2020 - PU11 (2009) avoinsarja

  Tapahtuman nimi Yrityksen/yhteisön nimi Joukkue/ryhmä
1. VantaaCup 2020 - PU11 (2009) avoinsarja VJS VJS PU10
2. VantaaCup 2020 - PU11 (2009) avoinsarja FC Kasiysi FC Kasiysi White
3. VantaaCup 2020 - PU11 (2009) avoinsarja Kuopion Palloseura KuPS 09
4. VantaaCup 2020 - PU11 (2009) avoinsarja IF Gnistan Keltainen2
5. VantaaCup 2020 - PU11 (2009) avoinsarja VJS Punainen 2
6. VantaaCup 2020 - PU11 (2009) avoinsarja Korson Palloseura Kopse Valkoinen
7. VantaaCup 2020 - PU11 (2009) avoinsarja HJK Kannelmäki

VantaaCup 2020 - PU11 (2009) kutsusarja

  Tapahtuman nimi Yrityksen/yhteisön nimi Joukkue/ryhmä
1. VantaaCup 2020 - PU11 (2009) kutsusarja TiPS TiPS akatemia
2. VantaaCup 2020 - PU11 (2009) kutsusarja PPS Musta
3. VantaaCup 2020 - PU11 (2009) kutsusarja LAUTP LAUTP
4. VantaaCup 2020 - PU11 (2009) kutsusarja FC Kasiysi FC Kasiysi Red
5. VantaaCup 2020 - PU11 (2009) kutsusarja IF Gnistan Keltainen1
6. VantaaCup 2020 - PU11 (2009) kutsusarja VJS Punainen 1
7. VantaaCup 2020 - PU11 (2009) kutsusarja PK-35 PK-35
8. VantaaCup 2020 - PU11 (2009) kutsusarja Leppävaaran Pallo LePa Musta
9. VantaaCup 2020 - PU11 (2009) kutsusarja FC Kirkkonummi P09/FCK
10. VantaaCup 2020 - PU11 (2009) kutsusarja Korson Palloseura Kopse Vihreä
11. VantaaCup 2020 - PU11 (2009) kutsusarja Käpylän Pallo Käpa 09 United

VantaaCup 2020 - PU12 (2008) avoinsarja

  Tapahtuman nimi Yrityksen/yhteisön nimi Joukkue/ryhmä
1. VantaaCup 2020 - PU12 (2008) avoinsarja FC Honka 2008 Keltainen
2. VantaaCup 2020 - PU12 (2008) avoinsarja VJS VJS/2
3. VantaaCup 2020 - PU12 (2008) avoinsarja LAUTP LAUTP/Sininen
4. VantaaCup 2020 - PU12 (2008) avoinsarja Gnistan Keltainen
5. VantaaCup 2020 - PU12 (2008) avoinsarja KuPS P2008
6. VantaaCup 2020 - PU12 (2008) avoinsarja FC Futura Juniorit FCFJ valkoinen 2
7. VantaaCup 2020 - PU12 (2008) avoinsarja Vantaan Jalkapalloseura VJS Valkoinen
8. VantaaCup 2020 - PU12 (2008) avoinsarja FC Honka Musta

VantaaCup 2020 - PU12 (2008) kutsusarja

  Tapahtuman nimi Yrityksen/yhteisön nimi Joukkue/ryhmä
1. VantaaCup 2020 - PU12 (2008) kutsusarja VJS VJS/1
2. VantaaCup 2020 - PU12 (2008) kutsusarja LAUTP LAUTP
3. VantaaCup 2020 - PU12 (2008) kutsusarja Koivukylän Palloseura ry KoiPS P08
4. VantaaCup 2020 - PU12 (2008) kutsusarja Malmin Palloseura MPS
5. VantaaCup 2020 - PU12 (2008) kutsusarja Helsinki City Football Academy HCFA
6. VantaaCup 2020 - PU12 (2008) kutsusarja FC Futura Juniorit FCFJ valkoinen 1
7. VantaaCup 2020 - PU12 (2008) kutsusarja Laajasalon Palloseura LPS
8. VantaaCup 2020 - PU12 (2008) kutsusarja FC Espoo P08

VantaaCup 2020 - PU13 (2007) kutsusarja

  Tapahtuman nimi Yrityksen/yhteisön nimi Joukkue/ryhmä
1. VantaaCup 2020 - PU13 (2007) kutsusarja FC Espoo Valkoinen
2. VantaaCup 2020 - PU13 (2007) kutsusarja VJS PU13/1
3. VantaaCup 2020 - PU13 (2007) kutsusarja PEPO/IPS PEPO/IPS-yj 07
4. VantaaCup 2020 - PU13 (2007) kutsusarja Jjk-Juniorit JJK-07
5. VantaaCup 2020 - PU13 (2007) kutsusarja Käpylän Pallo KäPa City 07

VantaaCup 2020 - PU8 (2012)

  Tapahtuman nimi Yrityksen/yhteisön nimi Joukkue/ryhmä
1. VantaaCup 2020 - PU8 (2012) PPS Musta 1
2. VantaaCup 2020 - PU8 (2012) PPS Musta 2
3. VantaaCup 2020 - U8 (2012) VJS punainen 1
4. VantaaCup 2020 - U8 (2012) VJS keltainen 1
5. VantaaCup 2020 - U8 (2012) VJS valkoinen 1
6. VantaaCup 2020 - U8 (2012) VJS musta 1
7. VantaaCup 2020 - U8 (2012) VJS punainen 2
8. VantaaCup 2020 - U8 (2012) VJS keltainen 2
9. VantaaCup 2020 - U8 (2012) VJS valkoinen 2
10. VantaaCup 2020 - U8 (2012) VJS musta 2
11. VantaaCup 2020 - PU8 (2012) VJS VJS TU9 Punavalkoinen
12. VantaaCup 2020 - U8 (2012) Espoon Paloseura EPS Taitokoulu Punainen
13. VantaaCup 2020 - U8 (2012) Espoon Palloseura EPS TK Valkoinen
14. VantaaCup 2020 - PU8 (2012) Kumu Junior Team Kumu JT -12
15. VantaaCup 2020 - PU8 (2012) Hyps Sininen
16. VantaaCup 2020 - PU8 (2012) Hyps Punainen

VantaaCup 2020 - PU9 (2011)

  Tapahtuman nimi Yrityksen/yhteisön nimi Joukkue/ryhmä
1. VantaaCup 2020 - PU9 (2011) Hyvinkään Palloseura HyPS Musta
2. VantaaCup 2020 - PU9 (2011) Hyvinkään Palloseura HyPS Sininen
3. VantaaCup 2020 - U9 (2011) VJS Punainen 1.1
4. VantaaCup 2020 - U9 (2011) VJS Punainen 1.2
5. VantaaCup 2020 - U9 (2011) VJS Punainen 2.1
6. VantaaCup 2020 - U9 (2011) VJS Punainen 2.2
7. VantaaCup 2020 - U9 (2011) FC Honka Keltainen
8. VantaaCup 2020 - U9 (2011) Lohjan Pallo P2011 Valkoinen
9. VantaaCup 2020 - U9 (2011) Lohjan Pallo P2011 Sininen
10. VantaaCup 2020 - U9 (2011) Käpylän Pallo United 11 Käpa United 11 Black
11. VantaaCup 2020 - U9 (2011) Käpylän Pallo United 11 Käpa United 11 White
12. VantaaCup 2020 - PU9 (2011) Pallokerho-35 PK-35 Musta
13. VantaaCup 2020 - PU9 (2011) Pallokerho-35 PK-35 Raita
14. VantaaCup 2020 - PU9 (2011) Kuopion Palloseura Keltainen
15. VantaaCup 2020 - PU9 (2011) Kuopion Palloseura Musta
16. VantaaCup 2020 - PU9 (2011) Vantaan Jalkapalloseura VJS T2011/Punainen
17. VantaaCup 2020 - U9 (2011) FC Honka FC Honka Musta
18. VantaaCup 2020 - PU9 (2011) HPS HPS
19. VantaaCup 2020 - PU9 (2011) HPS HPS vihreä
20. VantaaCup 2020 - PU9 (2011) Icehearts ry./ Vantaa, Kytöpuisto Icehearts
21. VantaaCup 2020 - U9 (2011) LePa LePa/Musta
22. VantaaCup 2020 - U9 (2011) LePa LePa/Sininen
23. VantaaCup 2020 - U9 (2011) LePa LePa/Vihreä
24. VantaaCup 2020 - PU9 (2011) Tikkurilan Palloseura TiPS1
25. VantaaCup 2020 - PU9 (2011) Tikkurilan Palloseura TiPS2
26. VantaaCup 2020 - PU9 (2011) Tikkurilan Palloseura TiPS3
27. VantaaCup 2020 - PU9 (2011) Rajamäen kehitys RaKe sininen
28. VantaaCup 2020 - PU9 (2011) Rajamäen kehitys RaKe valkoinen
29. VantaaCup 2020 - U9 (2011) FC Honka Vihreät