TALVILIIGA 2020-2021 - Talviliiga P2007 HARRASTEsarja

  Yrityksen/yhteisön nimi Joukkue/ryhmä
1. KaPy (Kauklahden Pyrintö) KaPy Sinivalkoinen
2. Pakkalan Palloseura ry PPS P07 Keltainen
3. Herttoniemen Toverit, HerTo Sudet 2007-2008
4. SAPA SAPA-07 valkoinen
5. IF Gnistan P07 Sininen
6. Kulosaaren Jalkapalloseura Kulps Kulps07
7. FC Viikingit Valkoinen

TALVILIIGA 2020-2021 - Talviliiga P2008 HAASTEsarja

  Yrityksen/yhteisön nimi Joukkue/ryhmä
1. Käpa City 09
2. JäPS Utd
3. FC Honka Keltainen
4. FC Honka Keltainen II
5. Leppävaaran Pallo Lepa Vihreä
6. PK-35 PK-35/Punainen
7. Koivukylän Palloseura ry KoiPS P08 Haaste
8. Pakkalan Palloseura Ry P08/MUSTA
9. KP-75 KP-75/TuPS YJ2
10. Etelä-Espoon Pallo Ry Keltainen
11. Kopse P08
12. FC Kirkkonummi FC Kirkkonummi Black
13. PPJ PPJ United 08 musta
14. Gnistan Keltainen 2
15. Fc KTP juniorit KTP juniorit P2008
16. FC Futura Juniorit ry, FCFJ Sininen 1
17. Helsingin Palloseura HPS Vihreä
18. SallPa Salpa 08 Sininen
19. Espoon Palloseura EPS EPS08 Musta A
20. LPS Musta
21. MPS MPS/Musta
22. HooGee valkoinen
23. Valtti Valtti/keltainen
24. HIFK Soccer rf HIFK Red

TALVILIIGA 2020-2021 - Talviliiga P2008 HARRASTEsarja

  Yrityksen/yhteisön nimi Joukkue/ryhmä
1. Kulosareen palloseura Kulps
2. Helsingin Ponnistus Ponnistus / Valkoinen
3. Leppävaaran Pallo Lepa Keltainen
4. Mäntsälän Urheilijat MU Keltainen
5. PK-35 PK-35 Musta
6. Pakkalan Palloseura Ry PPS -P08 VALKOINEN
7. Etelä-Espoon Pallo Ry Musta
8. Pitäjänmäen Tarmo Pita 2008
9. FC Kirkkonummi FC Kirkkonummi White
10. PPJ PPJ United 08 valkoinen
11. Gnistan Sininen1
12. Gnistan Sininen2
13. Espoon Palloseura EPS EPS08 Musta B
14. LPS Valkoinen
15. MPS MPS/Sininen
16. Valtti Valtti/vihreä
17. HIFK Soccer rf HIFK White
18. FC Viikingit P08 / valkoiset

TALVILIIGA 2020-2021 - Talviliiga P2008 KILPAsarja

  Yrityksen/yhteisön nimi Joukkue/ryhmä
1. JäPS Kilpa
2. Tampereen Pallo-Veikot P08
3. Käpylän Pallo KäPa City/Black
4. Helsingin Ponnistus Ponnistus / Musta
5. FC Honka Akatemia T08
6. Koivukylän Palloseura ry KoiPS P08 Kilpa
7. KP-75 KP-75/TuPS YJ1
8. PK-35 PK-35 P08
9. Tampereen Football Academy TaFa P08
10. FC Kirkkonummi FC Kirkkonummi
11. PPJ PPJ United 08 oranssi
12. Gnistan Keltainen 1
13. Fc KTP juniorit KTP juniorit P2008
14. Helsingin Palloseura HPS
15. SalPa Salpa P12
16. FCFJ Futura FCFJ valkoinen
17. Toijalan Pallo TP-49
18. HooGee sininen
19. FC Honka Musta M
20. FC Honka Musta K
21. FC Inter FC Inter 08 Sinimusta
22. Turun Nappulaliiga TuNL TuNL/08
23. Pirkkalan jalkapalloklubi ry PJK-08
24. FC Viikingit P08 /punaiset

TALVILIIGA 2020-2021 - Talviliiga P2009 ELIITTIsarja

  Yrityksen/yhteisön nimi Joukkue/ryhmä
1. Tampereen Palloveikot TPV
2. Koivukylän palloseura ry. KoiPS Kilpa
3. PPJ Edustus
4. FC Honka Musta M
5. FC Kuusysi Valkoinen
6. IF GNISTAN Keltainen1
7. Ylöjärven Ilves P2009
8. PK-35 PK-35
9. FC Espoo Sininen
10. FC Länsi-Uusimaa P2009
11. FC Kirkkonummi FC Kirkkonummi

TALVILIIGA 2020-2021 - Talviliiga P2009 HAASTEsarja

  Yrityksen/yhteisön nimi Joukkue/ryhmä
1. Pitäjämäen Tarmo PiTa 2009 musta
2. Koivukylän palloseura ry. KoiPS Haaste
3. PuiU Sininen
4. HJK Töölö Valkoinen
5. FC Kuusysi Valkosininen
6. TuPS TuPS/KP-75 YJ1
7. FCFJ FCFJ P09 Sininen
8. PK-35 T09/10
9. FC Viikingit valkoinen
10. Pajamäen palloveikot PPV-09
11. HooGee Barrakudat
12. SAPA P-2009
13. PPJ United B
14. PPJ United C
15. PK-35 PK-35/Musta
16. Puotinkylän Valtti Valtti Keltainen
17. FC Honka Keltainen/K
18. FC Honka Keltainen/M

TALVILIIGA 2020-2021 - Talviliiga P2009 HARRASTEsarja

  Yrityksen/yhteisön nimi Joukkue/ryhmä
1. Pitäjämäen Tarmo PiTa 2009 keltainen
2. Helsingin Ponnistus raita
3. FC Honka Vihreä P09
4. Vantaan Jalkapalloseura VJS Valkoinen B
5. PuiU Valkoinen
6. HJK Töölö Keltainen
7. TuPS TuPS/KP-75 YJ2
8. Karkkilan jalkapalloseura KJS
9. FC Kirkkonummi Black B
10. IF Gnistan Gnistan sininen1
11. IF Gnistan Gnistan sininen2
12. PPJ United D
13. PPJ United E
14. Puotinkylän Valtti Valtti Vihreä
15. Korson Palloseura Kopse Musta
16. Herttoniemen toverit HerTo
17. Itä-Hakkilan Kilpa I-HK Valkoinen
18. Kulps P09

TALVILIIGA 2020-2021 - Talviliiga P2009 KILPAsarja

  Yrityksen/yhteisön nimi Joukkue/ryhmä
1. Käpa City
2. Tampereen Palloveikot TPV 09
3. Helsingin Ponnistus punainen
4. Järvenpään palloseura JäPS P09
5. PPJ Sininen
6. HJK Töölö Sininen
7. FC Honka Musta K
8. Mäntsälän Urheilijat MU Vihreä
9. IF GNISTAN Keltainen2
10. FC Viikingit punainen
11. LeKi-futis Lempäälän palloseura ry LeKi-futis P2009 sininen
12. Helsingin Jalkapalloklubi HJK East Sininen 09
13. Peli-Karhut ry PeKa 09
14. PPJ United A
15. Puotinkylän Valtti Valtti
16. Kauklahden Pyrintö KaPy/sininen
17. FC Kirkkonummi FC Kirkkonummi Black A
18. Itä-Hakkilan Kilpa I-HK Sininen

TALVILIIGA 2020-2021 - Talviliiga P2010 ELIITTIsarja

  Yrityksen/yhteisön nimi Joukkue/ryhmä
1. FC Kasiysi Red
2. KP-75 KP-75
3. FC Futura Juniorit FCFJ Valkoinen
4. Pakkalan Palloseura PPS Musta
5. Etelä-Espoon Pallo ry EsPa/Keltainen 1
6. FC Kirkkonummi FC Kirkkonummi
7. FC KTP Juniorit FC KTP
8. Nummelan Palloseura NuPS
9. FC Honka Pre-Akatemia
10. Malmin Palloseura MPS
11. LePa Kilpa
12. KJP KJP musta
13. Kauklahden Pyrintö KaPy P2010 Sininen
14. PPJ PPJ Laru Valkoiset
15. FC Viikingit Punainen
16. PPJ Eira
17. PK-35 PK-35 P10
18. FC Reipas FC Reipas

TALVILIIGA 2020-2021 - Talviliiga P2010 HAASTEsarja

  Yrityksen/yhteisön nimi Joukkue/ryhmä
1. Pitäjämäen Tarmo PiTa 2010 musta
2. Käpylä United Käpylä United 10 Stars
3. FC Kasiysi FC89 Punainen
4. Eps Musta B
5. Puistolan Urheilijat PuiU AC
6. Pakkalan Palloseura PPS Punainen
7. Etelä-Espoon Pallo ry EsPa/Keltainen 2
8. FC Kirkkonummi FC Kirkkonummi White 1
9. FC Kirkkonummi FC Kirkkonummi White 2
10. FC KTP Juniorit FC KTP/Vihreä
11. Järvenpään Palloseura JäPS Sininen
12. Nummelan Palloseura NuPS/Musta
13. Helsingin Ponnistus Ponnistus/musta
14. Malmin Palloseura MPS Valkoinen
15. Gnistan P10 Sininen 1
16. KP-75 KP-75 Vihreä
17. KOPSE Keltainen
18. Käpylän Pallo 10/11 AC Black
19. FC Honka P10 Keltainen
20. HerTo P2010
21. FC Viikingit Sininen
22. HJK T10
23. FC Wild FC Wild P10 Sininen
24. Puotinkylän Valtti Valtti Keltainen
25. HooGee Salamat Valkoinen
26. PK-35 PK-35 musta
27. Kulps P10

TALVILIIGA 2020-2021 - Talviliiga P2010 HARRASTEsarja

  Yrityksen/yhteisön nimi Joukkue/ryhmä
1. Lepa Lepa/ Valkoiset
2. HPS HPS/Valkoinen1
3. HPS HPS/Valkoinen2
4. Pitäjämäen Tarmo PiTa 2010 keltainen
5. Puistolan Urheilijat PuiU City
6. Pakkalan Palloseura PPS Valkoinen
7. FC KTP Juniorit FC KTP/Keltainen
8. Nummelan Palloseura NuPS/Punainen
9. Helsingin Ponnistus Ponnistus/valkoinen
10. Malmin Palloseura MPS Sininen
11. Gnistan P10 Sininen 2
12. FC POHU Valkoinen
13. Käpylän Pallo 10/11 AC White
14. Leppävaaran pallo Lepa/Harmaat
15. KJP KJP valkoinen
16. FC Viikingit Keltainen
17. FC Viikingit Oranssi
18. KeiKa P10
19. PPJ Eira Sininen
20. Fc honka Valkoinen
21. FC Wild FC Wild Valkoinen
22. Puotinkylän Valtti Valtti Vihreä
23. HJK HJK East Valkoinen
24. HooGee HooGee Salamat Sinivalkoinen
25. HooGee Musta
26. PK-35 PK-35 raita

TALVILIIGA 2020-2021 - Talviliiga P2010 KILPAsarja

  Yrityksen/yhteisön nimi Joukkue/ryhmä
1. SAPA P10
2. Fc Honka Keltamusta
3. Fc Honka Valkoinen
4. FC Futura Juniorit FCFJ Valkoinen
5. Puistolan Urheilijat PuiU United
6. GrIFK GrIFK P10 Swansea
7. Pelikarhut Peka 2010
8. FC Kirkkonummi FC Kirkkonummi Black
9. Järvenpään Palloseura JäPS
10. Malmin Palloseura MPS Musta
11. Gnistan P10 Esiakatemia 2
12. KOPSE Musta
13. Käpylä United 11
14. Kellokosken Alku KelA 2010 mustat
15. LePa Vihreä
16. Koivukylän Palloseura Koips
17. PK-35 PK-35 P2011
18. Ylöjärven Ilves YIlves
19. PPJ PPJ Jätkäsaari sininen
20. FC Viikingit Valkoinen
21. EBK Sininen
22. Puotinkylän Valtti Valtti
23. HJK HJK East
24. Tampereen Pallo-Veikot/TPV TPV P10(2010 syntyneet)
25. HooGee Salamat Sininen
26. PK-35 PK-35 punainen
27. FC Reipas FC Reipas Oranssi

TALVILIIGA 2020-2021 - Talviliiga P2011 ELIITTIsarja

  Yrityksen/yhteisön nimi Joukkue/ryhmä
1. MPS Keltainen
2. Lohjan Pallo P2011 valkoinen
3. Fc Viikingit Punainen
4. Käpylä United Käpylä United
5. Koips Sininen
6. FC Kirkkonummi FC Kirkkonummi
7. GrIFK P2011 Italia
8. PK-35 PK-35
9. EPS P11
10. Gnistan Keltainen 1
11. FC Honka PreAkatemia M
12. HPS HPS/musta
13. PPJ Laru/Valkoinen
14. Leppävaaran Pallo Musta
15. JäPS United

TALVILIIGA 2020-2021 - Talviliiga P2011 HAASTEsarja

  Yrityksen/yhteisön nimi Joukkue/ryhmä
1. PPJ PPJ Eira Valkoinen
2. MPS Valkoinen
3. Kulosaaren palloseura Kulps
4. Koips Valkoinen
5. Pakkalan Palloseura PPS Punainen
6. Käpa Käpa City 2011 / Black
7. FC Honka Musta K
8. Fc Viikingit Sininen
9. Pita 2011 mustat
10. Käpylä United Käpylä United 11 Stars
11. FC Kirkkonummi FC Kirkkonummi Black 2
12. PK-35 PK-35/Musta
13. Helsingin Ponnistus Ponnistus/musta
14. Gnistan Sininen 1
15. PPJ PPJ Jätkäsaari oranssi
16. HPS HPS/vihreä
17. PPJ Laru/Oranssi
18. TIPS P09 Vihreä
19. Tikkurilan Palloseura TiPS Vihreä
20. FC Honka FC Honka Keltainen

TALVILIIGA 2020-2021 - Talviliiga P2011 HARRASTEsarja

  Yrityksen/yhteisön nimi Joukkue/ryhmä
1. PPJ PPJ Eira Sininen
2. FC POHU P11/Valkoinen
3. MPS Sininen
4. MPS Punainen
5. Kulosaaren palloseura Kulps
6. FC Wild FC Wild Valkoinen
7. Pakkalan Palloseura PPS Keltainen
8. HIFK Soccer rf HIFK White
9. FC Honka Vihreät P11
10. PK-35 PK-35/raita
11. Helsingin Ponnistus Ponnistus/punainen
12. Gnistan Sininen 2
13. FC Reipas Musta
14. PK-35 T11
15. Herto ry Herto

TALVILIIGA 2020-2021 - Talviliiga P2011 KILPAsarja

  Yrityksen/yhteisön nimi Joukkue/ryhmä
1. PPJ PPJ Eira Oranssi
2. FC POHU P11/Sininen
3. FC Wild FC Wild Sininen
4. Pakkalan Palloseura PPS Musta
5. HIFK Soccer rf HIFK Red
6. FC Honka Musta M
7. HooGee Kobrat / Siniset
8. Fc Viikingit Valkoinen
9. FC Kirkkonummi FC Kirkkonummi Black
10. PK-35 PK-35/punainen
11. Gnistan Keltainen 2
12. FC Honka PreAkatemia K
13. PPJ Laru/Sininen
14. Leppävaaran Pallo Sininen
15. FC Futura Juniorit FCFJ 11
16. FC Futura Juniorit FCFJ 11*2
17. Tikkurilan Palloseura TiPS Akatemia
18. Tikkurilan Palloseura TiPS Akatemia 2

TALVILIIGA 2020-2021 - Talviliiga T2008 HAASTEsarja

  Yrityksen/yhteisön nimi Joukkue/ryhmä
1. PPJ PPJ valkoinen
2. I-HK I-HKT0809
3. Vantaan Jalkapalloseura VJS T08 Valkoinen
4. Pajamäen Pallo-Veikot T0809 valkoinen
5. FC Kirkkonummi T2008
6. Helsingin Ponnistus T20008
7. HJK City valkoinen
8. Kauklahden Pyrintö KaPy
9. Malmin Palloseura MPS Musta
10. FC Kuusysi T08 sininen
11. PK-35 T08 musta
12. Helsingin palloseura ry HPS T08 Vihreä
13. Tuusulan palloseura TuPS/Kp-75 T08
14. Leppävaaranpallo T2008
15. Puotinkylän Valtti Keltainen

TALVILIIGA 2020-2021 - Talviliiga T2008 KILPAsarja

  Yrityksen/yhteisön nimi Joukkue/ryhmä
1. PPJ PPJ sininen
2. Haukilahden Pallo, HooGee HooGee
3. Ilves T08 Keltainen
4. Pajamäen Pallo-Veikot PPV T0809/punainen
5. HJK City sininen
6. FC Kuusysi T08 valkoinen
7. Riihimäen Palloseura T2008
8. PK-35 T08
9. Helsingin palloseura ry HPS T08
10. EBK EBK T09
11. Tikkurilan palloseura T0809
12. Puotinkylän Valtti Valtti

TALVILIIGA 2020-2021 - Talviliiga T2009/2010 HAASTEsarja

  Yrityksen/yhteisön nimi Joukkue/ryhmä
1. Puistolan Urheilijat ry PuiU
2. HIFK Soccer rf HIFK T0910
3. PPJ T10 Oranssi
4. Lps T09/10
5. Helsingin Ponnistus T10
6. HooGee Mikropandat sininen
7. FC Honka Keltainen
8. Espoon palloseura EPS/ Valkoinen T09
9. HJK HJK City T10 sininen
10. Kauklahden Pyrintö KaPy
11. Malmin Palloseura MPS Valkoinen
12. Sibbo vargarna Sv T10
13. PK-35 punainen
14. PK-35 MUSTA
15. EBK Sininen T10 Sininen
16. LePa Valkoinen
17. Helsingin palloseura ry HPS T09
18. Käpylän Pallo T10/11
19. Tuusulan palloseura TuPS/Kp-75 T0809
20. HPS T10 Valkoinen
21. Valtti T0910 Valtti keltainen
22. HJK City T09 valkoinen
23. HJK City T09 keltainen
24. Gnistan T09
25. FC Kuusysi FC Kuusysi T10
26. FC Kuusysi T09/sininen
27. EPS T10 Musta

TALVILIIGA 2020-2021 - Talviliiga T2009/2010 KILPAsarja

  Yrityksen/yhteisön nimi Joukkue/ryhmä
1. PPJ T10 Sininen
2. Nummelan palloseura NuPS T10
3. Lps T09/10
4. VJS T10 punainen
5. Leppävaaran Pallo Lepa T10
6. HooGee Mikropandat valkoinen
7. FC Honka Musta
8. Espoon palloseura EPS/ Punainen T09
9. ITÄ-HAKKILAN KILPA ry I-HK T10
10. Jyväskylän Pallokerho ry JyPK 09
11. HPS T10 Vihreä
12. Valtti T0910 Valtti
13. HJK City T09 sininen
14. Tuusulan Palloseura TuPS
15. HJK T10
16. Vantaan Jalkapalloseura Ry VJST09/Valkoinen
17. FC Kuusysi T09/valkoinen
18. EPS T10 Punainen

TALVILIIGA 2020-2021 - Talviliiga T2010 HAASTEsarja

Ei ilmoittautuneita

TALVILIIGA 2020-2021 - Talviliiga T2011 HAASTEsarja

  Yrityksen/yhteisön nimi Joukkue/ryhmä
1. FC Loviisa FC Loviisa / Tytöt 2010 - 2012
2. HIFK Soccer rf HIFK T11
3. SIbbo Vargarna T11 Sininen
4. PPJ T11
5. HooGee Pikkupandat
6. Helsingin Ponnistus Ponnistus -mustat
7. HJK City Valkoinen
8. HPS T11 Vihreä
9. Valtti Valtti keltainen
10. PK-35 Musta
11. FC POHU T2011 valkoiset
12. FC POHU T2011 siniset

TALVILIIGA 2020-2021 - Talviliiga T2011 KILPAsarja

  Yrityksen/yhteisön nimi Joukkue/ryhmä
1. SIbbo Vargarna T11 Keltainen
2. NJS Supersalamat 11
3. Vantaan Jalkapalloseura VJS Punavalkoinen
4. EBK T11 SININEN
5. Valtti Valtti