Aho Marika
Alakastari Veli, Rakennuspalvelu Vellu
Alatörmänen Matias, Porpr
Alila Keijo, Slipery Ski Team
Archambault-Giguère Samuel
Asplund Matthias, 50+ äijien joukko
Aunesluoma Antero
Auranen Piia, Keravan Urheilijat
Autonen Olli
Balmer Eric, SC Im Fang Switzerland
Barsk Karola
Blomqvist Janne, Suomen Kustavin sauna- & hiihtoseurue
Bragge Sakari, Tampereen Palokunnan Urheilijat
CHAUSSARD Daniel
Chovin Régine, Ski club Nevers
Cichoszewski Mieczysław
Elevaara Sanna, Rakennuspalvelu Vellu
GOSSEAUME JEAN, SKI CLUB NEVERS
Grönvall Maiju, Karhulan Katajaiset
Hakuni Jukka, Suomen Kustavin sauna- & hiihtoseurue
Hakuni Pihla, Vantaan Hiihtoseura
Heinonen Tommi
Herkamaa Heikki, Ski Team Tontunmäki
Hirvonen Emma
Hyttinen Riku, Alatornion Ahjo
Härkönen Raimo
I Konstimo, TT TALLI
Inget Miia
Jaakkola Anssi
Jakala Jouko, Vetsport
Johansson Antti
Juola Eetu, Oulun Hiihtoseura
Järä Essi
Järä Teppo, Tiputus Ski Team
Kantola Kari, Fc Jerkkureidet
Kerojoki Juha, Pöheikön Liuku
Kinnunen Okko, MEGIN Oy
kling peter, Raattaman Jyske
Komulainen Emilia
Kujanperä Johanna
Kumpulainen Nina
Kyllönen Kalle, Keitele Forest Oy
Kämäräinen Juho
Köhler Matthias
LEJEUNE Frederic, Dijon ski club
Lepasaar Ivo
Leskinen Jouni
Linna Ronja, Sportia Jämsä
Loukusa Markku, Iin Hiihtoseura
Lundahl Ari, Lapuan Virkiä
Majava Mikko, Porin Prikaati
Matikainen Kalle, Jyväskylä
Metsapool Janno
Mikkonen Jani
Minkkinen Antti
Myllynen Eve, muonion kiri
Myllynen väinö, muonion kiri
Niemi-Korpi Minna
Nieminen Harri, Ylläksen Rasti
Nietosvuori-Nummi Noora
Nissinen Ulla
Ojala Jukka
Ojanen Jani, Team Electrofit
Ollikainen Kimmo
Ovaska Mikko, SKB Racing Triathlon Team
Paakki Timo, Locomo Oy
Paganus Pekka
Pajula Harri, Tursolan harhaanhiihtäjät
Pajula Mari, Tursolan harhaanhiihtäjät
Pauna Arto, Oulainen
Pekkala-Mikkonen Anni, CustomSports
Pöyhtäri Teppo
Ralli Timo, Ski Team Tontunmäki
Rantajääskö Samuel, Jokapoka
Rantanen Aatu, Stormet Oy
Reinius Kaisa, Ylläksen Rasti
Riponiemi Marko
Roivainen Joonas
Rossi Henna
Ruotsila Ilkka
Räikkälä Jaakko
Saarni Teemu
Salminen Riku
Sang Marco, Sutri
Schuwey Laurent, SC Im Fang Switzerland
Snicker Elisa, Tawastia Trail Club
Spilker Hendrik Storstein, Byåsen IL/ NTNU-BIL
Sweins Petra
Tahkola Jaakko
Taivainen Olli-Markus, Team Electrofit
Takkunen Kai
Tiainen Helena
Tiiperi Marika
Vesanen Pekka
Viitanen Sanni
Virokallio Niko, Suomen salahiihtoliitto
Virtanen Anna-Maija
Väisänen Mervi
Ylimartimo Jouni, Locomo Oy
Ylä-Outinen Kai
Zatonski Kamil